« www.studiofx.biz
Program Hotelowy FXHotel
Program obsługi klientów i rezerwacji dla małych i dużych obiektów noclegowych


Program polecany dla:
Szczegółowy opis
Obsługa rezerwacji - wizualny grafik
Czytelna informacja o zajętych terminach. Możliwość definiowania różnych kolorów dla różnych statusów rezerwacji. Mrugające ostrzeżenia o przeterminowanych rezerwacjach. Tworzenie nowej rezerwacji za pomocą kilku kliknięć. Możliwość drukowania grafika.
Zarządzanie klientami
Proste wyszukiwanie. Historia transakcji każdego klienta.
Drukowanie faktur
Możliwość grupowania kilku/wszystkich pozycji rezerwacji jako jedna pozycja na fakturze. Możliwość edycji wszystkich danych faktury (włącznie z numerem itp.).
Unikalna elastyczność i konfiguracja
Dowolna ilość rodzajów pokoi.
Dowolna ilość okresów cenowych
Każdy rodzaj pokoju może mieć, oprócz standardowej ceny, dowolną ilość zdefiniowanych dat, w których obowiązują inne ceny. (np. sezon letni, promocje świąteczne itd.). Program podczas tworzenia rezerwacji automatycznie rozpozna utworzone okresy cenowe i dobierze prawidłowe ceny, nawet jeśli pojedyńcza rezerwacja obejmuje dni z różnych okresów cenowych.
Dowolna ilość statusów rezerwacji
Możliwość utworzenia dowolnej ilości statusów rezerwacji wg potrzeb, np. "wstępna rezerwacja", "rezerwacja potwierdzona", "goście na miejscu" czy nawet "pokój w remoncie" itp.
Obsługa "dostawek"
Możliwość w prosty sposób zmiany ceny w dowolnym momencie w trakcie tworzenia rezerwacji, a nawet we wcześniej utworzonej rezerwacji.
Dowolna ilość usług dodatkowych
Możliwość umieszczenia w rezerwacji i/lub na fakturze usług dodatkowych. Można użyć tej opcji do utworzenia w programie usług takich jak np.: śniadania, obiady, wycieczki, sauna, fitness, rachunek za telefon, czy inne dowolne usługi lub produkty jakie znajdują się w ofercie hotelu czy pensjonatu.
Dowolna ilość użytkowników programu
Możliwość przydzielenia każdemu pracownikowi innego hasła i innych poziomów dostępu. Program automatycznie rejestruje informacje m.in. o tym kto zrobił daną rezerwacje, kto ją ostatnio modyfikował, kto zmieniał dane o kliencie itd.
Książka meldunkowa
Zaawansowane wyszukiwanie i filtrowanie danych w książce meldunkowej. Możliwość drukowania. Możliwość dodania, poprawienia lub usunięcia wpisu w książce meldunkowej
w każdej chwili.
System notatek pomiędzy użytkownikami
Możliwość wysłania notatki do innego użytkownika programu lub naraz do wszystkich użytkowników. Otrzymane notatki pojawiają się zaraz po zalogowaniu do programu w głównym oknie - aby znikneły należy wybrać "przenieś do przeczytane". Wyklucza to przypadkowe pominięcie otrzymanej notatki. Ta opcja programu jest szczególnie przydatna jeśli jest kilku pracowników pracujących na różne zmiany.
Eksport danych w XML
Umożliwia łatwe wdrożenie publikacji informacji o wolnych terminach w Internecie. Znacznie ułatwia prowadzenie akcji promocyjnych typu "last minute" oraz wdrożenie rezerwacji on-line.
Zintegrowana Publikacja na WWW
Za pomocą jednego klinięcia można publikować informacje o wolnych terminach do vortalu www.polwysep.pl oraz do powstającego nowego portalu www.northernpoland.com
Wersja on-line oraz CD
Dajemy do wyboru możliwość zainstalowania programu na własnym komputerze lub kupno wersji on-line utrzymywanej na serwerze StudioFX z gwarancją codziennej kopii bezpieczeństwa danych.
Możliwość działania w sieci i Internecie
Program dostępny jest ze standardowej przeglądarki www. Wystarczy zainstalować program na jednym z komputerów w lokalnej sieci aby móc z niego korzystać na każdym z komputerów. W przypadku, gdy komputer z zainstalowanym programem ma bezpośredni dostęp do Internetu można korzystać z programu z dowolnego miejsca świata - wystarczy w przeglądarce www podać IP komputera z programem i można się zalogować.
© 2005 SEMWIT / StudioFX